Menu

Twój koszyk jest pusty.

Regulamin

Korzystanie ze strony internetowej Namnband i Göteborg AB Limited  NameTapesandLabels.com (“Strona") oznacza akceptację poniższego regulaminu, łącznie z Polityką Prywatności. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu od czas do czasu bez wcześniejszych informacji zgodnie z naszymi potrzebami. W twojej gestii leży okresowe przeglądanie tej strony w celu zorientowania się w aktualizacji Regulaminu, którego zasady wchodzą w życie w momencie opublikowania ich ale nie dotyczą zamówień zaakceptowanych przez nas przed ich opublikowaniem.

Wszystkie odniesienia 'nasze', 'nas', 'my' czy 'firma' w tym regulaminie odnoszą się do Namnband i Göteborg AB. 

Płatności

Akceptujemy płatności przez PayPal. Wszystkie ceny zawierają VAT. Nie przechowujemy żadnych danych kart debetowych/kredytowych na naszym serwerze i ze względów bezpieczeństwa wszystkie dane przesyłamy są z wykorzystaniem ogólnie akceptowanych, uniwersalnych technik szyfrujących.

Polityka Zwrotów

W przypadku gdy produkty nie były personalizowane klient może zrezygnować z zamówienia i odesłać produkty w ciągu 14 dni roboczych od dnia dostawy.

Produkty niezgodne z opisem powinny być zwrócone natychmiast i zostaną wymienione na odpowiednie wraz ze zwrotem kosztów wysyłki poniesionych przez klienta. W przypadku całkowitego niezadowolenia zostanie dokonany pełny zwrot.

Prosimy o kontakt z info@nametapesandlabels.com przed odesłaniem produktów i przedstawienie powodu zwrotu, tak abyśmy mogli polepszać nasze usługi i przyspieszyć rozpatrzenie Państwa reklamacji.

Koszt i Czas Dostawy

Bezpłatna wysyłka na cały świat!

Twoje wszywki powinny dotrzeć do Państwa w ciągu 2 tygodni. Tkanie produktów może czasami zająć więcej czasu, dlatego tę rezerwujemy sobie 28 dni dla bezpieczeństwa. Dzięki temu zazwyczaj mile zaskakujemy klienta i nie rozczarowujemy.

Staramy się w miarę możliwości wysyłać zamówienia tak szybko jak to możliwe, zwłaszcza gdy istnieją ważne terminy, takie jak rozpoczęcie roku szkolnego.

  Ładuję...