Menu

Twój koszyk jest pusty.

O nas

NameTapesandLabels.com to firma specjalistyczna, zajmujemy się oznaczaniem odzieży dziecięcej.  NameTapesandLabels.com produkuje, reklamuje i sprzedaje personalizowane tkane wszywki imienne. Oferujemy tkane wszywki z bawełny i poliestru.

Jakość i bezpieczeństwo są najważniejsza dla nas w NameTapesandLabels.com.

NameTapesandLabels.com jest prowadzony przez Namnband i Göteborg AB, firmę świadczącą usługi dla rodziców od 1968 roku dostarczającą produkty najwyższej jakości.

Cenimy:

  • Wysoką jakość
  • Personalizację i wyjątkowe wzornictwo
  • Łatwość użytkowania
  • Szybkie dostawy
  • Zadowolenie klienta

Wysoka jakość

Nasz wszywki imienne są tkane w Europie i używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości.

Personalizacja i wyjątkowe wzornictwo

Korzystając z naszego narzędzia konfiguracyjnego możne otrzymać wysoce spersonalizowaną wszywkę imienną. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów taśm, kolorów tekstu, czcionek i symboli, co umożliwia stworzenie własnego wyjątkowego wzoru.

Łatwość użytkowania

Mamy nowoczesny system e-commerce system, który zapewnia bieżący podgląd wyglądu kreowanego produktu. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i nie daje możliwości popełnienia błędu w czasie korzystania z narzędzia konfiguracyjnego.

Dodatkowo, sprzedajemy jedynie tkane wszywki imienne, co oznacza, że nie będziemy próbować sprzedać ci innych dodatkowych produktów.

Szybka dostawa

Większość firm oferujących spersonalizowane tkane wszywki imienne produkuje w Chinach. Oznacza to, że czas dostawy wynosi przynajmniej cztery tygodnie. Ponieważ my produkujemy w Europie i specjalizujemy się w krótkich seriach jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie najczęściej w ciągu 7-10 dni.

Zadowoleni klienci

Każdy chce aby jego klienci byli szczęśliwi, jednakże my idziemy o wile dalej w tym kierunku. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony ze swojego produktu skontaktuj się z nami przez email  info@nametapesandlabels.com, a my zrobimy co w naszej mocy, aby cię zadowolić!

Kontakt z nami:

NameTapesandLabels.com / Namnband i Göteborg AB

Box 1113

436 23 Askim

Szwecja

Strona internetowa: nametapesandlabels.com

E-mail: info@nametapesandlabels.com

Facebook: facebook.com/nametapesandlabels

  Ładuję...